Firmaliigan joukkueet

Osallistujalista

Osallistujalistassa on Firmaliigaan ilmoitetut kisajoukkueiden kokoonpanot lohkoittain A…F.

Jos et ole listalla, et ole joukkueessa tai tiedoissasi on virhe, ota yhteys joukkueesi yhteyshenkilöön. Osallistujalistaan voi tehdä muutoksia kisaa edeltävään iltaan kello 20:00 asti.

Viime hetken muutokset käsitellään kisapaikalla infon PALVELU-kaistalla.

Ilmoittautuminen kisapaikalla tapahtuu infossa vaunun luona kolmella kaistalla EXPRESS, PALVELU ja KUNTO:

  • EXPRESS-kaistalle menevät vain ennakkoon kisajoukkueeseen ilmoitetut juoksijat (oma emit).
  • PALVELU-kaistalle menevät muut joukkueeseen ilmoitetut kisaajat (laina-emit).
  • PALVELU-kaistalle menevät myös kaikki joukkueen kokoonpanon tai muiden tietojen muutokset (täytä kävijälappu).
  • KUNTO-kaistalle menevät kaikki kisakokoonpanon ulkopuolella kuntoilevat.
  • KUNTO-kaistalle ilmoittautuvat myös kaikki Firmaliigan ulkopuoliset kuntoilijat.

Osallistujat 2. osakilpailu

Kimmo BergAalto 1A510043
Rinat GabitovAalto 1A
Heidi SalonenAalto 1A508950
Toni LouhisolaAvesportA131136
Harri PoutiainenAvesportA256334
Totte PackalenAvesportA259608
Harri RomppanenAvesportA47045
Sami MäkinenCGI 1A201806
Lotta SandroosCGI 1A519277
Sami IsoherranenCGI 1A511963
Juuso LindeqvistCGI 1A505967
Sampo SillanpääCSC 1A514099
Juho LehtonenCSC 1A244407
Mikko VatanenCSC 1A225904
Janne RätyDigia 1A92943
Tommy RantalaDigia 1A509981
Veli-Pekka KuuttiDigia 1A500371
Mikael AnttonenDigia 1A507224
Santtu SainioHelen 1A258041
Janne PiispanenHelen 1A513910
Tuomas TeuriHelen 1A217365
Victor MansnerHelen 1A500700
Ville ViisanenKela 1A512307
Harri VänttinenKela 1A231859
Jarmo HeikkaKela 1A201140
Mikko RuokolainenKympin Suunta 1A510892
Risto NiinimäkiKympin Suunta 1A509901
Eino KattilakoskiKympin Suunta 1A238239
Ville RuokamoKympin Suunta 1A509274
Mikko HeinonenNokiaA514628
Vesa StarckNokiaA241635
Mikko LaaksoNokiaA508664
Topi RantalainenNokiaA502049
Antto-Iiro SuhonenPwC 1A189986
Arto RankiPwC 1A500709
Jyrki JäppinenPwC 1A504413
Otto OksmanPwC 1A
Sohvi MäkiläRamboll 1A248370
Eero TuovinenRamboll 1A50757
Jussi VartiainenRamboll 1A215149
Jyrki KetonenRamboll 1A204083
Joni FreemanReaktor 1A227857
Pasi HuhtiniemiReaktor 1A502405
Jeppe KoivulaReaktor 1A521157
Juho PousiReaktor 1A514327
Arttu LaineSOKA504875
Pasi HyyryläinenSOKA514236
Joni LammiSOKA504127
Mika LyytikäinenSOKA512279
Olli-Pekka KoistinenSuuntoA501446
Tuomas HapolaSuuntoA516945
Tytti KirvesmiesSuuntoA506638
Jukka KuivalainenSuuntoA508459
Sampo ForssénVaisala 1A245784
Tapio HaarlaaVaisala 1A515656
Jussi KiveläVaisala 1A41836
Ossi HahtelaVaisala 1A180200
Henrik TarkkioVincitA520462
Jukka-Pekka SeppänenVincitA510538
Tuomas AaltoVincitA506845
Simo MartomaaVincitA502839
Tuomo SevonVTT 1A220568
Tuomas TalaVTT 1A520043
Toni PikkarainenVTT 1A512742
Pasi Ylä-OijalaAalto 2B229399
Ragnar Freij-HollantiAalto 2B517353
Katja LahtinenAalto 2B76759
Pekka LarmalaEricssonB513727
Pauli Mäki-PollariEricssonB227959
Olli SalonenEricssonB507736
Panu HaaramoEricssonB519187
Pyry KettunenFGI 1B220214
Roope NäsiFGI 1B89272
Jyri MaanpääFGI 1B207194
Joona EskelinenFGI 1B513763
Teemu VäreFingrid 1B517017
Mikko JalonenFingrid 1B258080
Juha KorpioFingrid 1B508860
Olli KaraFingrid 1B507678
Kari KokkinenGE HealthcareB514993
Timo LiiriGE HealthcareB229480
Roosa WederhornGE HealthcareB505510
Jussi PitkonenGE HealthcareB245483
Hans TuominenHakunilan srkB509784
Juha PaukkeriHakunilan srkB521163
Tuomo KahenvirtaHakunilan srkB258127
Leo TolvanenHakunilan srkB514562
Matti IsoherranenMetso:OutotecB235173
Petri TikkanenMetso:OutotecB227863
Antti UrsinMetso:OutotecB508606
Eero TuomaalaMetso:OutotecB510804
Valtteri PeltomäkiNixuB516029
Samu NisulaNixuB
Risto VuoriNixuB228756
Karri KarankoNixuB508735
Teemu KorhonenOrion 1B191412
Ville MäkeläOrion 1B515398
Eero RantalaPatriaB205765
Ville TuomiPatriaB259720
Janne ToivolaPatriaB508363
Patrik AppleqvistPatriaB401001
Aleksi LeskinenSitowise 1B503322
Oskari NummelinSitowise 1B516434
Ville TöyryläSitowise 1B125041
Ville NiiranenSitowise 1B509978
Petteri SurakkaTaxiteam 1B519205
Timo LuotoTaxiteam 1B192290
Ari RantanenTaxiteam 1B225899
Kalle LiukkonenTeam Electrofit 1B192313
Mikael LähteenmäkiTeam Electrofit 1B214098
Hilla RudankoTeam Electrofit 1B127886
Inga-Maria VaaraTeam Electrofit 1B251086
Teemu HaapalaTrimble Solutions 1B521168
Jukka ErkkiläTrimble Solutions 1B509314
Tero KallioTrimble Solutions 1B184922
Joni KemppiTrimble Solutions 1B509310
Henrik SandbergVTT 2B217204
Pauli JuutilainenVTT 2B201823
Antti SalmiVTT 2B488090
Matti VaajaAalto 3C244496
Henrik WallenAalto 3C258447
Jouni SalamäkiAFRYC518170
Lasse KervinenAFRYC244102
Arto HeikkinenAFRYC234836
Tea LaurilaAFRYC148919
Timo NupponenCapgeminiC
Esko HuhtaCapgeminiC230740
Matias PousiCapgeminiC505336
Leena KirjavainenCapgeminiC45581
Tuomo MuhonenCGI 2C258554
Janne GrekulaCGI 2C246425
Timo PärnänenCGI 2C502073
Eemeli PetterssonCGI 2C89159
Eki MunukkaDeloitteC503742
Sami KoskelaFortumC510208
Marko NärväFortumC186438
Jan-Erik FredrikssonFortumC517677
Atte MoilanenFortumC197414
Ville HalonenFortumC503206
Riku MerikoskiFortumC218362
Markku LahtiHandelsbankenC516386
Jussi NikkanenHandelsbankenC509425
Antti MattilaHandelsbankenC218165
Kasperi LaunisHandelsbankenC513913
Mikko NiskanenHS Yhteislähtö 1C231371
Matti KaasalainenHS Yhteislähtö 1C508440
Tuomas HujalaHS Yhteislähtö 1C258359
Eerika RantalaHS Yhteislähtö 1C515818
Leo PyymäkiHY 2C182908
Mikko JauhoHY 2C235778
Pekka HintsanenHY 2C518129
Arho ToikkaHY 2C192658
Jouko RuuskanenIBM 1C229404
Johannes PäivärintaIBM 1C228760
Tuomo HaukkovaaraIBM 1C237861
Iina LappalainenIBM 1C258285
Timo ParttimaaMaanmittauslaitos 1C500078
Asmo VuorenpääMaanmittauslaitos 1C
Ilkka MalmiMaanmittauslaitos 1C235312
Minna RyyppöMaanmittauslaitos 1C
Juha KylliäinenNordea Urheilu 1C123456
Ari HonkimaaNordea Urheilu 1C514992
Onni VähäkyläNordea Urheilu 1C257989
Juha PäällysahoNordea Urheilu 1C261520
Veli KangasRELEX 1C241524
Emil NymanRELEX 1C237990
Rainer KujalaRELEX 1C508073
Antti HonkimaaRELEX 1C516102
Anders KoponenSitowise 2C112356
Milla LötjönenSitowise 2C505446
Timo MyyryläinenSitowise 2C201762
Outi MarttilaSitowise 2C249163
Lauri KajanojaSPORTident SuomiC516511
Tuomas NaakkaSPORTident SuomiC514232
Matti HautsaloSPORTident SuomiC503014
Ruurik HolmSPORTident SuomiC516179
Vuokko HeikinheimoSYKEC508443
Reetta SaarinenSYKEC261433
Harri HeikkinenSYKEC230026
Hannu SavolainenSYKEC512261
Marko RajalaTietoa FinlandC223296
Lari RuotsalainenTietoa FinlandC
Miika LemponenTietoa FinlandC
Ville HiltunenValmetC510040
Anna ForsströmValmetC510042
Antti PasanenValmetC261681
Sami KervinenValmetC235774
Katariina KomiWolt 1C255524
Jarno SiivolaWolt 1C513750
Jaakko RissanenWolt 1C244088
Gerli MirWolt 1C511055
Jouni HeinänenWSP1C229342
Taina HolappaWSP1C411564
Tuomas RantanenWSP1C195199
Jaakko Aho-MantilaWSP1C222124
Matias KorinAccentureD517348
Piritta WartiainenAccentureD509902
Matleena KuhalampiAccentureD229222
Antti NikuAccentureD257460
Jukka KunnasConvionD
Kim ÅströmConvionD508566
Tommi PensasConvionD
Aki ReinimäkiCSC 2D235865
Jari MiettinenCSC 2D520472
Jenni KontkanenCSC 2D205695
Jermu PöllänenDigia 2D177154
Niko IlomäkiDigia 2D40302
Aira SeunaDigia 2D512212
Harri LehtonenElisa 1D202783
Aki RouhiainenElisa 1D246510
Anna-Mari SajaniemiElisa 1D
Jarmo AntikainenFCGD511996
Meri SipiläFCGD189351
Teemu RoineFCGD507212
Jussi TöyryläFCGD119953
Ari ParviainenHelsingin SatamaD190206
Sanna SupponenHelsingin SatamaD249230
Thiago PedrosaHelsingin SatamaD205561
Mikko KainuInnOKD216248
Jussi ToivonenInnOKD220692
Olavi KeränenInnOKD206970
Hanna RiskiInnOKD40855
Jukka TarkkalaKympin Suunta 2D258328
Matti KaijansinkkoKympin Suunta 2D410734
Saija Miettinen-TuomaKympin Suunta 2D228764
Juha KorhonenKympin Suunta 2D251995
Hanna FranssilaMaanmittauslaitos 2D217246
Risto PeltolaMaanmittauslaitos 2D
Teemu SaloriuttaMaanmittauslaitos 2D206983
Eero HietanenMaanmittauslaitos 2D
Esa TakkinenNAPAD504326
Reino KulaotsNAPAD
Maija Rinta-LaulajaNAPAD145573
Henri PeltolaNAPAD
Anne-Paula TikkanenNesteD512750
Jani VirtaNesteD515819
Mikko LappalainenNesteD241685
Samuli KyyrönenNesteD508462
Antti NiemiNHGD509648
Helena HennoNHGD227424
Mia HautalaNHGD514543
Oskar BergNHGD
Saara MetsänurmiOrion 2D208801
Eero Mäki-LohiluomaOrion 2D223242
Kaisa HavolaRamboll 2D191704
Aleksi HamppuRamboll 2D221521
Jenni KarjalainenRamboll 2D182568
Simon de NeumanRamboll 2D193370
Miikka KarvonenSenaatti1D517314
Mikko HerajärviSenaatti1D516337
Kasperi KoimäkiSenaatti1D254286
Sonja NybonnSenaatti1D517296
Heidi Torp-DonnerSilver LadiesD258694
Lena Filipsson-KorentoSilver LadiesD257305
Tove JernSilver LadiesD258060
Ellen TolkkiSilver LadiesD227973
Katja HuotariSUEKD227408
Jussi LeskinenSUEKD229345
Jouko IkonenSUEKD75182
Piia PöyhönenSUEKD250301
Janne SnellmanSupercellD506272
Mikael PaaniSupercellD500375
Hotloo XiranoodSupercellD237800
Matt MillwoodSupercellD
Elias OkkonenTaxiteam 2D221544
Juha LeskinenTaxiteam 2D209165
Pirjo PajarinenTaxiteam 2D245237
Ove NilssonTaxiteam 2D240133
Ilkka TawastTeam Electrofit 2D506839
Vesa ArjovuoTeam Electrofit 2D520586
Samuli SyrjänenTeam Electrofit 2D508596
Riitu KaartinenTeam Electrofit 2D516949
Keijo KantojärviTeliaD203165
Petteri TuovinenTeliaD516518
Pekka TurpeinenTeliaD166902
Elena SuutarinenWolt 2D
Tiia RäisänenWolt 2D234938
Antti KosonenWolt 2D
Terhi ChakhovichAalto 4E241631
Igor NefedovAalto 4E237222
Anton VesterinenCGI 3E243535
Paavo VäänänenCGI 3E
Olli HonkalehtoCGI 3E244426
Mika HirvonmäkiCGI 3E403406
Paul KuhalampiEficodeE244527
Elmeri PoikolainenEficodeE
Erik IhrckeFellowmindE
Tommi HynninenFellowmindE226711
Patrik BacklundFellowmindE261744
Mikael SuokasFellowmindE191685
Eeva PaitulaFingrid 2E519282
Timo KaukonenFingrid 2E504050
Jussi MatilainenFingrid 2E512282
Aino SummanenFingrid 2E58980
Timo RintalaGBPE516211
Juhani KirmaGBPE204070
Noora VirtaGBPE179928
Sami NevalaGBPE512203
Anselmi ValasmoGoforeE250180
Hannu KauppinenGoforeE
Tero KopraGoforeE511603
Juhana AuttiGoforeE244508
Erik LönnfeldtHandelsbanken XXLE245534
Kauko LaukkanenHandelsbanken XXLE256200
Mikko KeinoHandelsbanken XXLE
Pia IsolähteenmäkiHS Yhteislähtö 2E256370
Essi JokilammiHS Yhteislähtö 2E518193
Aki KoskinenHS Yhteislähtö 2E516906
Kaisa HaverinenHS Yhteislähtö 2E517709
Henna AsikainenHY 3E
Petra WickholmHY 3E246699
Hanna VehkamäkiHY 3E507339
Katri KleemolaHY 3E500721
Timo JalamoNordea Urheilu 2E505788
Jaana SoininenNordea Urheilu 2E235306
Matti TaskinenNordea Urheilu 2E249122
Henri NordlundOkmeticE203953
Mikko KekäläinenOkmeticE254505
Anniina OjanperäOkmeticE516512
Sami SolastieOkmeticE514927
Johanna EronenOtavaE245002
Kirsi KairinenOtavaE244185
Eeva LahdenmäkiOtavaE509268
Sakari PesolaPHYK HandyE509395
Erik ClementPHYK HandyE249653
Maarit RytiojaPHYK HandyE192759
Jaakko LääkköPHYK HandyE249762
Riina RitasaloPicosun 1E259750
Niklas HolmPicosun 1E218170
Taneli HeikkinenPicosun 1E514630
Juha ManninenPicosun 1E503324
Karri-Pekka LaaksoReaktor 2E230728
Aki KaivolaReaktor 2E230589
Oskari PirttikoskiReaktor 2E410723
Petra HuttunenRELEX 2E516478
Timo RäsänenRELEX 2E508571
Mikko MinkkinenRELEX 2E512183
Rosa LeinonenRELEX 2E
Alex OsipovSievoE261710
Artem PirojenkoSievoE
Sébastien GarciaSievoE
Sergey ZakrytnoySievoE259146
Erkki TamminenSitowise 3E76282
Mira MäenpääSitowise 3E506010
Kati VaajaSitowise 3E250193
Tuomas JokelaSitowise 3E126326
Jarmo LaunonenThermo Fisher ScientificE506246
Mikael LambergThermo Fisher ScientificE504735
Erkki MikkonenThermo Fisher ScientificE232296
Paula TuomenoksaThermo Fisher ScientificE512015
Jari-Pekka MörskyVaisala 2E166621
Marika KemppainenVaisala 2E217240
Tomi LiljemarkVaisala 2E229950
Jim McCaaVaisala 2E512302
Anders WallinVTT 3E516209
Guillaume GenoudVTT 3E195167
Mikko PihlatieVTT 3E502850
Lotta TuomimäkiVTT 3E516463
Veera HatulainenABO WindF
Sami MartinmäkiABO WindF
Kaisla SanaslahtiABO WindF
Kalle GreisABO WindF
Jenni PitkoEduskuntaF
Hannu TiusanenEduskuntaF193816
Heikki AuttoEduskuntaF138075
Leena MatikainenFGI 2F246730
Jouni PeltoniemiFGI 2F413230
Paula SkogHelen 2F215467
Anne SalminenHelen 2F516484
Maija VirtaHelen 2F202945
Heidi LettojärviHS Yhteislähtö 3F218449
Arja HeinonenHS Yhteislähtö 3F254525
Heli HuhtalaHS Yhteislähtö 3F518010
Sari LeiniöHS Yhteislähtö 3F511045
Sturt IsonIBM 2F241630
Tomipekka LehtonenIBM 2F249129
Juha HulkkonenIBM 2F254793
Johan GuldmyrIQMF242624
Johannes HeinsooIQMF
Grégoire CoiffardIQMF
Jouni FlyktmanIQMF
Sirkka SarkkiKela 2F231426
Petra JanssonKela 2F148575
Piia KuusistoKela 2F508704
Heli KauhanenKela 2F149091
Pasi PekkinenMaanmittauslaitos 3F
Ann LindholmMaanmittauslaitos 3F
Inese Evele-PeltoniemiMaanmittauslaitos 3F
Tea EisanenMaanmittauslaitos 3F
Okko VaaraPES-Arkkitehdit OyF510368
Janne VesterinenPES-Arkkitehdit OyF259256
Janne KähkönenPES-Arkkitehdit OyF40115
Tero KauriaPicosun 2F249706
Juhana KostamoPicosun 2F71214
Mikko NäsiPicosun 2F
Tiina McKeePicosun 2F
Miikka HilkePlaysomeF514958
Sampsa LehtonenPlaysomeF
Samu AapaPlaysomeF
Barbara LealPlaysomeF
Maiju PartamiesPOPF0
Suvi AnttilaPOPF0
Andreas SiivolaPOPF0
Annika PaitulaPwC 2F166797
Kalle PirinenPwC 2F
Ralf BaumannRightwareF
Olli KeisanenRightwareF518060
Nico NylundRightwareF
Olavi LintumäkiRightwareF
Jani ErvastiSchibstedF517209
Luis OrozcoSchibstedF
Dagmar UrbancovaSchibstedF
Samuli KytöSchibstedF
Ilari KurriSenaatti2F
Noora AlhainenSenaatti2F
Teuvo PalasrinneSenaatti2F
Maria WaldenTeam Electrofit 3F218506
Petri JalliTeam Electrofit 3F242774
Tommi KaikkonenTeam Electrofit 3F504093
Henna KuittinenTeam Electrofit 3F504098
Sofia SavitskiWolt 3F
Daniel ChanceWolt 3F
Sakari VaelmaWolt 3F
Mikko MuttilainenWolt 3F261696
Karen SeutensWolt 4F
Valeri TuunainenWolt 4F
Anna KuzmychWolt 4F
Justus RahikainenWolt 4F
Olli PikkarainenKuuasemaF516462
Niko RintalaKuuasemaF254848
Kosti RytkönenKuuasemaF503660
Teemu VilénKuuasemaF
Marja BlomqvistQDCF195337
Kirsi HakkilaQDCF516508
Päivi ÖstermanQDCF516347
Hanna MartikainenQDCF218475

Lohkojako kevät 2022

Syksyksi lohkojen tasapainottamiseksi tarjolla voi olla tilanteen mukaan ylimääräisiä nousupaikkoja C- ja D-lohkoista.

A-lohkoB-lohkoC-lohko
Aalto 1Aalto 2Aalto 3
ABB SK 1EricssonABB SK 2
AvesportFGI 1AFRY
CGI 1Fingrid 1Capgemini
CSC 1GE HealthcareCGI 2
Digia 1Hakunilan srkDeloitte
Helen 1Metso:OutotecFortum
Kela 1MetsähallitusHandelsbanken
Kympin Suunta 1NixuHS Yhteislähtö 1
NokiaOrion 1HY 2
PwC 1PatriaIBM 1
Ramboll 1Sitowise 1Maanmittauslaitos 1
Reaktor 1Taxiteam 1Nordea Urheilu 1
SOKTeam Electrofit 1RELEX 1
SuuntoTrimble Solutions 1Sitowise 2
Vaisala 1VTT 2SPORTident Suomi
VincitSYKE
VTT 1Tietoa Finland
Valmet
Wolt 1
WSP1

D-lohkoE-lohkoF-lohko
Accenture OyAalto 4ABO Wind
ConvionCGI 3Eduskunta
CSC 2EficodeFGI 2
Digia 2FellowmindHelen 2
Elisa 1Fingrid 2HS Yhteislähtö 3
FCGGBPIBM 2
Helsingin SatamaGoforeIQM
InnOKHandelsbanken XXLKela 2
Kympin Suunta 2HS Yhteislähtö 2Maanmittauslaitos 3
Maanmittauslaitos 2HY 3PES-Arkkitehdit Oy
NAPANordea Urheilu 2Picosun 2
NesteOkmeticPlaysome
NHGOtavaPOP
Orion 2PHYK HandyPwC 2
Ramboll 2Picosun 1Rightware
Senaatti1Reaktor 2Schibsted
Silver LadiesRELEX 2Senaatti2
SUEKShibbo StudioTeam Electrofit 3
SupercellSievoWolt 3
Taxiteam 2Sitowise 3Wolt 4
Team Electrofit 2Thermo Fisher ScientificQDC
TeliaVaisala 2Kuuasema
TeliaVTT 3
Wolt 2